ČLÁNKY A MÉDIA


AKTUÁLNÍ ČLÁNKY


Na slovíčko s partnerem
LOS KŘUPOS - česká výroba zdravých svačin pro sportovce.


MINER CUP

„LOS KŘUPOS, je mladá, progresivní, česká značka zabývající se výrobou vytuněných, zdravých, vyvážených a nutričně hodnotných, sportovních, slaných svačin s vysokým obsahem proteinů, vlákniny a dalších přírodních aktivních látek (beta-glukany), které mají prokazatelně příznivé účinky na zdraví mladých i dospělých sportovců“ říká Mgr. Tomáš Volný, zakladatel projektu LOS KŘUPOS a dodává „naše výrobky si oblíbili Ti, co se nespokojí s průměrem“. Líbí se nám důraz na kvalitu a spojení firmy se sportem, proto velice vítáme, že jsme v osobě pana Mgr. Volného našli člověka ochotného podpořit první ročník mládežnického turnaje Miner Cup. Pro náš web jsme se jej zeptali na pár otázek…

Co bylo podnětem k podpoře mládežnického turnaje Miner Cup a jak vznikla spolupráce s Akademií FC Baník Ostrava?

Pravděpodobně na základě reference o naší aktivní podpoře nezávislého sportu a lokálních nezávislých závodů v průběhu roku 2019, mne oslovil sympatický a sebevědomý sportovec pracující v Akademii FC Baník Ostrava. Naše osobní setkání, podobné naladění a pozitivní vztah ke sportu, to rozhodlo o dohodě k budoucí spolupráci (usmívá se).

Co Vás napadne, když se řekne FC Baník Ostrava?

Profesionální fotbalový klub s velkou tradicí a neoddělitelně spjatý s ostravským regionem. Klub, který vychoval špičkové fotbalisty mezinárodního věhlasu. Klub, který to s výchovou fotbalové mládeže zřejmě dost umí.

Jaký je Váš vztah k fotbalu, potažmo ke sportu?

Jsem aktivní sportovec, skialpinista, cyklista, triatlonista. Fotbal vnímám jako týmový, fyzicky a komplexně náročný sport, hodně sofistikovaný, komerční a profesionální. Pokud mládežnická Akademie FC Baníku Akademie má za cíl vychovávat mládež k aktivnímu sportu se všemi pozitivními návyky a hodnotami, je to skvělý projekt.

Plánujete podporovat turnaj i do dalších let?

Vše má svůj vývoj a čas. Budu velmi rád, když bude letošní plánovaná spolupráce uspokojivá pro všechny zainteresované. Určitě nastane čas hodnocení a rozhodování. Věhlas klubu FC Baník je pro nás zavazující. LOS KŘUPOS je ještě hodně mladý projekt (založeno 2015), který má vše před sebou.

Na slovíčko s partnerem
Colliery CrossFit – jediný oficiálně licencovaný CrossFit gym v Ostravě


MINER CUP

Colliery CrossFit Ostrava vzniklo v roce 2014. Dnes je již nepochybně známou značkou přinejmenším na republikové úrovni. Jako organizace věnující se tělesnému rozvoji lidí všech věkových kategorií neustále hledí vpřed a svými novými projekty rozšiřuje své služby. „Aktuálně se firma rozrostla o další divize a to Colliery Recovery, kdy nabízíme možnost fyzioterapie a masérských služeb běžné populaci i sportovcům, dále Colliery Academy, v rámci které fungujeme jako eventový manažer a pořadatel vzdělávacích sportovních a akreditovaných kurzů a v neposlední řadě Colliery Sports Academy, věnovaná silově-kondiční příprava a výkonnostní testovaní sportovců“ říká Bc. Jan Peršín, jeden z mužů stojící za Colliery CrossFit Ostrava. Právě jeho jsme pro náš web vyzpovídali.

Co bylo podnětem k podpoře mládežnického turnaje Miner Cup a jak vznikla spolupráce s Akademií FC Baník Ostrava?

Podnětem k podpoře mládežnického turnaje Miner Cup bylo oslovení samotným pořadatelem turnaje s návrhem spolupráce. Naše divize Colliery Sports Academy s Akademií FC Baník Ostrava již spolupracovala před samotným turnajem v souvislosti s vedením silově-kondičních tréninků kategorie U9.

Co Vás napadne, když se řekne FC Baník Ostrava?

Nejtradičnější moravský fotbalový klub s bohatou historií a skvělými fanoušky.

Jaký je Váš vztah k fotbalu, potažmo ke sportu?

Můj vztah ke sportu a k fotbalu samotnému je celoživotní. Aktivně jsem jej hrával a dnes spolupracuji se spoustou hráčů jako silově kondiční trenér. Sport jako takový bereme v Colliery Crossfit jako součást životního stylu.

S jakými fotbalisty dnes spolupracujete?

Pracuji například s Liborem Kozákem, Nemanjou Kuzmanovičem, Adamem Jánošem, Petrem Galuškou, Václavem Jurečkou a dalšími fotbalisty na profesionální a poloprofesionální úrovni.

Plánujete podporovat turnaj i do dalších let?

Věříme, že se z turnaje Miner Cup stane turnaj tradiční a my se tak budeme moci, jako partneři, zapojit do tohoto mezinárodního turnaje každoročně.

Archiv článků


Turnaj se neruší! „Věřím, že koronavir do června porazíme“ uvedl Marek Smrčka
Plány do budoucna? „Každoroční posouvání turnaje na vyšší úroveň“ říká Roman Holiš.

NAŠI PARTNEŘI


los krupos
colliery crossfit

Koordinátor turnaje: Bc. Marek Smrčka | smrcka@fcb.cz | FC Baník Ostrava

Informace o COOKIES

Zpět na ÚVOD